هزینه سرویس ماهیانه پارکینگ مکانیزه

پارکینگ های مکانیزه مانند هر سازه مکانیکی دیگر نیاز به نگهداری و سرویس دهی دارد. هزینه سرویس ماهیانه پارکینگ مکانیزه به عوامل مختلف همچون آسیب دیدگی، مدت زمان استفاده از سازه، کیفیت اجرایی و متریال های ساخت بستگی دارد. عدم توجه به این موضوع منجر به افزایش هزینه های تعمیر و نگهداری می شود. همچنین کمک رسانی از سوی شرکت های باتجربه به حفظ ایمنی و مراقبت بهتر پارکنیگ کمک می کند.

مقایسه هزینه تعمیر و نگهداری پارکینگ مکانیزه

همیشه هزینه نگهداری پارکینگ های مکانیزه نسبت به تعمیر مناسب تر است. از طرفی، انجام مراقبت های لازم، موجب فزایش طول عمر و بازدهی دستگاه می شود. اگر قرار است پارکینگ مکانیزه داشته باشید، هرگز فراموش نکنید که هزینه نگهداری آن یک هزارم هزینه های تعمیر و خرابی ها است. سرویس و نگهداری پارکینگ مکانیزه به نوع، کارکرد و میزان مصرف آن بستگی دارد. برخی پارکینگ ها به هزینه های بیشتر برای نگهداری نیاز دارند و باید هر هفته سرویس دهی داشته باشند. اما برخی دیگر انجام مراقبت ها به صورت ماهانه برای آن ها کفایت می کند.

در مواقعی که یک قطعه دچار خرابی می شود، با بررسی های دائمی متوجه آن می شوید. تعویض زودهنگام آن از پرداخت هزینه های بیشتر جلوگیری می کند. زیرا عدم توجهی به سرویس دهی قطعات خرابی منجر به خرابی کل دستگاه می شود و ناگهان استفاده از دستگاه دیگر ناممکن می شود.

هزینه تعمیر و نگهداری پارکینگ مکانیزه چقدر است؟

هزینه پشتیبانی، سرویس و نگهداری پارکینگ مکانیزه برای هر کدام از مدل ها مانند پازلی، روتاری و … متفاوت است. برای مثال، هزینه نگهداری پارکینگ پازلی نسبت به دیگر مدل مقرون به صرفه است، در حالی که مدل روتاری هزینه بیشتری نسبت به مدل های دیگر دارد. از طرفی، پارکینگ های برجی با ظرفیت بالا در مدت زمان بیشتری ماندگاری دارد و بسیار کم پیش می آید دچار خرابی شوند.

در موارد زیر با دیگر عوامل تعیین کننده هزینه تعمیر پارکینگ مکانیزه آشنا می شوید:

  • عمر پارکینگ
  • ابعاد پارکینگ
  • ظرفیت پارکینگ
  • محل نصب
  • موقعیت جغرافیایی

این موارد، مهم ترین عوامل موثر بر هزینه های تعمیر و نگهداری پارکینگ مکانیزه است.

سخن پایانی

توجه به تعمیر و نگهداری پارکینگ های مکانیزه بسیار مهم است و اجرای آن توسط متخصصان باتجربه و حرفه ای از پرداخت خسارت های مالی جلوگیری می کند. پارکینگ سازان پارسیان یکی از مجموعه های کاردرست در این زمینه است که با تکیه بر متخصصان آموزش دیده در ساخت انواع پارکینگ های مکانیزه فعالیت می کند. با کمک این مجموعه می توانید برنامه دقیق و اصولی برای نگهداری این سازه تنظیم کنید و در بروز هر گونه مشکل، در سریع ترین زمان به رفع آن بپردازید.

امتیاز

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد.