برای خرید از شرکت پارکینگ سازان پارسیان خوب است با خدمات پس از فروش آن آشنا شوید. خدمات پس از فروش پارکینگ مکانیزه فرصتی است که شما را برای خرید مطمئن و بدون درنگ آماده می کند. شرکت سازان پارسیان دارای دانش فنی و تجربیات گسترده ای است و به کمک پرسنل باتجربه احداث، طراحی، نصب و راه اندازی پارکینگ مکانیزه را در محل مورد به راحتی انجام می دهد.

نصب و خدمات پس از فروش پارکینگ

سرویس و نگهداری درست پارکینگ مکانیزه مهم ترین هدف مجموعه است. علاوه براین، رفع عیب های احتمالی پارکینگ در کمترین زمان توسط تیم حرفه ای انجام می شود و به عنوان خدمات پس از فروش به حساب می آید. این شرکت در سال 2008 با اخذ نمایندگی از شرکت های DONG NAM از کره جنوبی و SHEZHEN YEEFUNG ،HUNAN  و JIU ROAD PARKING از کشور چین فعالیت خود را برای ساخت پارکینگ های مکانیزه آغاز کرد. حال با سابقه بیش از 16 سال، در طراحی، پیاده سازی انواع پارکینگ در ابعاد و مدل های مختلف فعالیت دارد. خدمات پس از فروش پارکینگ نیز به شرح زیر است:

 • انجام تنظیمات لازم برای نصب پارکینگ
 • تست پارکینگ
 • بهره برداری پارکینگ
 • پاسخگو همه جانبه مخاطبین بعد از نصب
 • رفع ایراد پارکینگ مکانیزه
 • نگهداری اصولی و سرویس دهی به مخاطبین

خدمات تعمیر و نگهداری پارکینگ مکانیزه

یکی از موضوعاتی که مخاطبین هنگام ثبت سفارش پارکینگ های مکانیزه مطرح می کنند، نحوه سرویس دهی و نگهداری از آن است. در مورد تعمیر این سازه باید بگوییم که تعمیرکار باتجربه حضور می یابد و آماده سرویس دهی هستند. آنان تمام قطعات اجرایی را بررسی می کنند و بهترین روند را برای تعمیر پیش می برند. نگهداری پارکینگ ها طبق اصول به شما آموزش می دهند.

شرکت برای انجام تعمیر و نگهداری هزینه مناسبی در نظر می گیرد. البته فاکتورهای مختلفی روی هزینه نهایی تاثیرگذار است. شاید تصور کنید با وجود سیستم مکانیزه و افزایش سطح ایمنی نیازی به تعمیر و نگهداری وجود ندارد. اما گاهی اوقات برخی مشکلات پیش می آید و در صورت عدم توجه ممکن است با خسارت های جبران ناپذیر مواجه شوید.

پشتیبانی، سرویس و نگهداری پارکینگ مکانیزه

پشتیبانی همه جانبه خیال مخاطبین را آسوده می کند و این امر، موجب افزایش عمر مفید پارکینگ مکانیزه می شود. شرکت پارکینگ سازان پارسیان تمام سرویس های ضروری را در قرارداد خود ثبت و هنگام فروش، به مهم ترین مسائل اشاره می کند. از جمله عملیات های بعد از نصب پارکینگ مکانیزه می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • روغن کاری
 • تعویض قطعات خراب شده
 • رنگ آمیزی دوباره
 • پاسخگویی همه جانبه مشتریان
 • ارائه مشاورین تخصصی

نمایندگی فروش و نصب و خدمات پس از فروش  پارکینگ مکانیزه

خدمات پس از فروش 24 ساعت پارکینگ مکانیزه از مزایای انتخاب شرکت پارکینگ سازان پارسیان است. مشاورین این مجموعه به صورت شبانه روز پاسخگو مشتریان است و بهترین روند را برای رفع مشکل مشتریان برنامه ریزی می کنند. در موارد زیر به مراحل ثبت سفارش که از طراحی شروع و تا خدمات پس از فروش ادامه دارد، اشاره می کنیم:

طراحی:

ابتدا محل مورد نظر مشتریان توسط کارشناسان مجموعه بررسی می شود. با توجه به شرایط طراحی انجام می شود و در آخر به تایید نظر کارفرما می رسد.

اجرای فونداسیون:

بعد از آزمایش های ضروری خاک، فونداسیون انجام خواهد شد.

ساخت سازه:

به محض انتخاب این مجموعه و پرداخت مبلغ اولیه، طراحی پارکینگ مکانیزه توسط متخصصان آغاز می شود. سپس اسکلت پارکینگ با توجه به طراحی منحصر به فرد مشتریان انجام می شود.

راه اندازی:

اسکلت ساخته شده به محل نصب منتقل می شود و تنظیمات اولیه صورت می گیرد. بعد از کسب اطمینان از ایمنی و انجام تست های لازم، استفاده از سازه امکان پذیر خواهد بود.

شرکت پارکینگ سازان پارسیان با بهره مندی از گواهی نامه نمایندگی شرکت های معتبر خارجی بهترین انتخاب برای اجرای این سازه به صورت اصولی است. مشاورین مجموعه تمام تلاش خود را برای کسب اطمینان مشتریان انجام می دهند و بدون شک پارکینگ براساس نیاز آنان طراحی می شود.

امتیاز

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد.