پارکینگ مکانیزه برجی

مهرداد فیروزبخت در گفتگویاختصاصی با خبرنگار پایگاه خبری مدیریت شهری کرج با اعلام این خبر از تحویل پارکینگ های طبقاتی طالقانی، حصارک و پارکینگ های مکانیزه نیمه تمام توسط سازمان پایانه ها یاد کرد.

این مسئول با بیان اینکه ساماندهی این پارکینگ ها آغاز شده است، گفت: تا کنون یک پارکینگ طبقاتی و مکانیزه ناتمام (البرز 1) پس از تکمیل به بهره برداری رسیده و عملیات تکمیل پارکینگ البرز 2 نیز تا پایان سال جاری به اتمام می رسد.

وی در تشریح جزئیات پارکینگ البرز 1 اظهار داشت: این پارکینگ مکانیزه در زمینی کمتر از 200 متر مربع و با ظرفیت 80 دستگاه اتومبیل در 2 پالت متفاوت به بهره‌برداری رسید و از بزرگترین مزیت های این پروژه می توان به مساحت کم و تعداد زیاد اتومبیل هایی که در آن جای می گیرند اشاره کرد.
مدیرعامل سازمان پایانه های بار و مسافر شهرداری کرج با اشاره به اینکه تکمیل دو پارکینگ مکانیزه دیگر نیز در دستور کار سازمان قرار گرفته، از فعالیت رایگان پارکینگ واقع در میدان آزادگان سخن گفت و افزود: شهروندان می توانند بدون پرداخت هزینه از این پارکینگ استفاده کنند.
فیروزبخت در بخش پایانی سخنان خود اضافه کرد: با وضع موجود کلانشهرها و ترافیک زیادی که در کلانشهرها وجود دارد یکی از راهکارهای جمع‌آوری اتومبیل‌ها از سطح شهر وخیابانها پارکینگ‌ها هستند، به‌ویژه پارکینگ‌های مکانیزه‌ که در مساحت بسیار کم تعداد بسیار زیادی از این وسایل نقلیه را در خود جای می‌دهند در همین راستا سازمان پایانه در نظر دارد تعداد پارکینگ های کرج را افزایش دهد و این مهم در آینده ای نزدیک محقق خواهد شد.

منبع: www.kamnanews.com

امتیاز

1 دیدگاه

  • با ساخت اینگونه پارکینگ ها کمک زیادی به ترافیک کلانشهر ها میشود.
    و قابل توجه است که با زمینی کمتر از 200 متر مربع حدود 80 دستگاه اتومبیل را در خود جای میدهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *